Zebranie odbedzie się dnia 26 sierpnia 2025r., we wtorek, rozpocznie się o godz. 17 w budynku dawnego przedszkola przy Gminnym Centrum Kulturalnym w Medyce.
Tematem spotkania będzie omówienie gospodarowania łowiskiem przez PZW i Stowarzyszenie Wędkarskie w Torkach.
Na zebraniu będzie Pan Piotr Kubas, Dyrektor Okręgu PZW.
Proszę o uczestnictwo w spotkaniu.
Z wędakrskim pozdrowieniem
Ryszard Chytra
Prezes Koła
